Pokoje gościnne "Zofia"Adres: 34-500 Zakopane, ul. Króle 18 A
Telefon: (018) 20 68 008, 0600 981 323
Właściciel: Zofia Zwijacz

Ilość miejsc : 22Pokoje gościnne Zofia

Duży, ładny budynek położony w spokojnej dzielnicy na uboczu przy niewielkiej uliczce, około 2 km od Centrum Zakopanego.
W pobliżu Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie.

Przy domu duży ogród z możliwością parkowania samochodów i miejscem na ognisko oraz grilla. Obszerny taras wypoczynkowy.Teren ogrodzony.

Do dyspozycji gości pokoje 2, 3 i 4-ro osobowe oraz świetlica w stylu regionalnym z TV oraz kuchnia z wyposażeniem (możliwość przyrządzania sniadań i kolacji).


Ładne, przytulne pokoiki - część wykończona w drewnie. Pokoje zadbane i estetyczne - wszystkie pokoje z łazienkami. Miła, domowa atmosfera.W pobliżu (200m.) dwa sklepy spożywcze. W sezonie można wykupić posiłki w domu obok.
Przyjmujemy zielone szkoły, wycieczki i grupy zorganizowane do 50 osób. Atrakcyjne ceny - prosimy o kontakt telefoniczny.Apartament


Komunikacja

     Komunikacja TAXI, PKS, transport własny - dobry dojazd samochodem o każdej porze roku.


Zapraszamy !


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.