Monika i Józef Strama
34 - 520 Poronin Suche 7A
tel. (18) 207 48 23, 207 23 03, 604 050505
fax: (18) 207 48 24
e-mail: weronika@poronin.iap.pl

 

Dom wypoczynkowy "Weronika" to nowy i nowoczesny obiekt usytuowany w Poroninie, zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego. Lokalizacja stanowi dobrą bazę wypadową w góry - w stronę Bukowiny Tatrzańskiej, do Morskiego Oka oraz przez Ząb i Chochołów - na Słowację.

 

   

Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Za bardzo przystępną cenę oferowany jest rzadko spotykany w klasie turystycznej standard usług. Zaplecze socjalne stanowi m. in. kryty basen (ok. 10 x 5 x 1,5m) , sala bilardowa , sauna, bardzo ładna stołówka i bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci.

   

Świetlica z barkiem i jadalnia :

   

W chwili obecnej obiekt posiada : 
24 pokoje 2- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
60 miejsc w pokojach 2 - 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
45 miejsc w pokojach z węzłem sanitarnym na korytarzach.

oraz dodatkowo Willa "Jedlinówka" w Zakopanem - Kościelisku na około 30 miejsc  ( szczegóły na www.zakopane.internet.pl/jedlinowka   )

 

   

Dodatkowych wrażeń dostarcza oryginalna architektura i bardzo estetyczne wykończenie wnętrz. 

Dla grup organizowane są kuligi, wycieczki z przewodnikiem, ogniska z kapelą góralską, pieczenie barana, prosiaka - do uzgodnienia. Również pomoc w organizowaniu wycieczek górskich i objazdowych po Podhalu oraz na Słowację. 

             

     

Przy domu bardzo duży plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, przyrządami do ćwiczeń gimnastycznych i boiskiem do piłki nożnej i siatkówki. Plac zabaw położony jest z dala od drogi wśród pól, w pobliżu lasu. Wyciągi narciarskie w odległości około 300m i 500m.

   

 

UWAGI KOŃCOWE

Dom wypoczynkowy "Weronika" to bez wątpienia jedna z ciekawszych ofert na Podhalu w kategorii Wczasy rodzinne i Wycieczki zbiorowe . Za bardzo przystępną cenę turysta otrzymuje dostęp do szeregu atrakcyjnych świadczeń i usług oraz pobyt w bardzo estetycznym i nowoczesnym obiekcie.

 

Zapraszamy !


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.