Pokoje gościnne "U Skrzypnianki"


Adres: Leśnica koło Białki Tatrzaańskiej
ul. Polna 39 a
Telefon: 18 26 42 776
, 669 031 548

Ładne i przytulne pokoje gościnne położone niedaleko Białki Tatrzańskiej (około 5 km) , Bukowiny Tatrzańskiej (5 km) oraz basenów geotermalnych w Białym Dunajcu (6 km) i licznych wyciągów narciarskich . Dużym atutem Domu jest położenie : do wszystkich powyższych lokalizacji prowadzą boczne, lokalne drogi co zapewnia BARK KORKÓW i o wiele krótszy czas dojazdu niż głównymi drogami Podhala.
Dom położony jest około 50 m. od drogi głównej.Do dyspozycji gości oddajemy ładne i bardzo gustownie urządzone pokoje 2 i 4 osobowe z TV i (większość) z łazienkami . Pokoje posiadają balkony.
Oprócz pokoi posiadamy ładną salę kominkową z bilardem i grą air hockey.

Posiłki Goście mogą przyrządzać we własnym zakresie : udostępniamy dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem znajdującą się na parterze, obok sali kominkowej oraz niewielki aneks kuchenny na piętrze.
Po uzgonieniu istnieje możliwość przygotowywania przez Właścicieli śniadań i obiadokolacji : smacznych , domowych posiłków.


Ceny do uzgodnienia, atrakcyjne - prosimy o kontakt telefoniczny.

Komunikacja

      Komunikacja : transport własny - dom jest 50 m od drogi głównej , dojazd dobry o każdej porze roku, ponieważ jednak miejsce położone jest w Dolinie w okresie zimowym bezwzględnie zalecamy opony zimowe .Przy domu miejsce do parkowania samochodów. Istnieje możliwość zorganizowania kuligów oraz ogniska.Nasza oferta to bardzo ładne pokoje oraz lokalizacja zapewniająca względnie krótkie (zwłaszcza w sezonie) czasy dojazdu do Bukowiny, Białki Tartrzańskiej oraz Term w Szaflarach .
W okresie letnim dodatkowo nad Zalew w Czorsztynie.

Zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.