Adres: 34-425 Biały Dunajec, ul. Jana Pawła II 66 b
Telefon: (18) 20 73 790, 691 168 153
 Widok ogólny

Informacje ogólne

Ładny dom położony około 10 km. od Zakopanego w sąsiedztwie "Zakopanki". Bardzo blisko (800m) - do BASENÓW GEOTERMALNYCH w Szaflarach. Doskonała baza wypadowa do Zakopanego, Bukowiny i Białki Tatrzańskiej nad Zalew Czorsztyński oraz na Słowację.

Opis obiektu


W naszej ofercie znajdują się pokoje 2, 3 i 4-ro osobowe z łazienkami i TV. Przy domu ogród do zabaw dla dzieci, miejsce do palenia ogniska, grillowania, oraz miejsce do parkowania samochodów.


Wyciąg narciarski - 3km. Bardzo blisko (300m) znajduje się górska rzeka i las, co pozwala spędzić miło czas zarówno latem jak i zimą - w malowniczej, wiejskiej okolicy. W rzece można również wędkować. Zimą organizujemy kuligi - po uzgodnieniu.Wyżywienie

Istnieje możliwość skorzystania z wyżywienia - do uzgodnienia. Do dyspozycji gości aneks kuchenny z wyposażeniem oraz jadalnia z kominkiem i TV (zdjęcia poniżej).
Ceny

Ceny atrakcyjne - już od 25 zł . Ze względu na dużą zmienność (długość pobytu, sezon) - prosimy o kontakt telefoniczny .

Komunikacja

Komunikacja PKS, TAXI, transport własny - dom usytuowany w pobliżu Zakopianki 40m od drogi głownej . Dojazd dobry o każdej porze roku. Przystanek PKS - około 100m.

Mapka dojazdowa
UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.