Pokoje gościnne "U Danuty"


Danuta Klozyk
Adres: 34-500 Zakopane, ul. Skibówki 8
Telefon: 18 20 133 42, 664 653 235
 Widok ogólny

Informacje ogólne

Drewniany dom góralski położony jest na szlaku turystycznym do Doliny Kościeliskiej oraz Scieżki pod Reglami. Do centrum jest 20 min. spacerkiem zabytkową ulicą Kościeliską. W bliskiej odległości naszego domu znajdują się 2 wyciągi narciarskie : krzesełkowy na Polanie Szymoszkowej i orczykowy - 300 m od domu, dwie karczmy regionalne, sklepy oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Opis obiektu

Bilard GRATIS !

Oferujemy Państwu noclegi, kwatery w Zakopanem w komfortowych pokojach w stylu regionalnym w góralskim domu drewnianym. Do dyspozycji gości jest : lodówka, czajnik, sztućce, talerze, szkalnki . Przy domu znajduje się parking oraz duży ogród z widokiem na Giewont i Gubałówkę z miejscem do zabaw dla dzieci. Teren ogrodzony.

t

Ceny

Doba hotelowa trwa do godziny 10.00.
Cena do uzgodnienia telefonicznego. Ceny zróżnicowane w zależności od sezonu, ilości osób i długości pobytu .

Komunikacja

Komunikacja PKS, TAXI, transport własny - dom usytuowany w dużym ogrodzie przy ulicy Skibowki - wylotowej drodze z Zakopanenego w kierunku Doliny Kościeliskiej . Dojazd dobry o każdej porze roku.

Zapraszamy !UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.