Pokoje gościnne "U Bacy"

Adres: 34-406 Leśnica - Groń, ul. Kobylarzówka 79
Telefon: (18) 26 - 56-340, 603 652 487
Ilość miejsc noclegowych : 25
 Zaprzęg konny i szałas góralski  Widok ogólny

Informacje ogólne

Duży, drewniany dom położony na obrzeżach Białki Tatrzańskiej, około 4km. od kompleksu wyciągów narciarskich "Kotelnica" w zacisznej, wiejskiej okolicy. Niedaleko Przełom Białki, Zalew Czorsztyński i Pieniny. Ładny widok na Tatry i Gorce.
Własny zaprzęg konny oraz szałas góralski (sanie, bryczka) - dla naszych gości - atrakcyjne ceny !

Opis obiektu

Pokój gościnny

Do dyspozycji gości piękne pokoje drewniane 2, 3, 4 i 5-cio osobowe z TV oraz regionalna jadalnia w stylu góralskim . Pokoje przytulne i słoneczne, z widokiem na góry, część posiada łazienki.
Przy domu duży ogród oraz boisko do piłki nożnej i siatkówki.

Apartament Apartament
Drewniane boazerie, eleganckie łazienki, nowe, ładne meble i skóry zwierząt na ścianach zapewniają naszym gościom komfortowe warunki pobytu i szereg miłych wrażeń .


Salonik Salonik Pokój gościnny

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie - gościom udostępniamy aneks kuchenny (zdjęcie poniżej) oraz naczynia kuchenne. Istnieje możliwość wyżywienia (śniadania i obiadokolacje) - do uzgodnienia.
Ceny

Ceny zmienne, zależne od sezonu, długości pobytu itp. - zawsze atrakcyjne. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Aneks kuchenny

  Gościom udostępniamy także stylowy Szałas Góralski na 20 osób, gdzie można miło spędzić czas. Na życzenie gości organizujemy imprezy regionalne, np. pieczenie barana, kuligi, itp.Komunikacja

Komunikacja PKS, BUS, transport własny - jadąc drogą krajową Nowy Targ - Białka Tatrzańska, należy skręcić w prawo w boczną drogę, około 2km przed Białką Tatrzańską. Po przejechaniu około 700m dojeżdżamy na miejsce. Dom znajduje się po prawej stronie drogi. Dojazd dobry o każdej porze roku .


Mapka sytuacyjna. Układ dróg - orienacyjny. Skala może nie być zachowana.

Zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.