Pokoje gościnne "U Adama"


Nazwa obiektu: Pokoje gościnne "U Adama"
Adres: 34-511 Kościelisko, ul. Wojdyłówka 4
Telefon: (0-18) 20 70 324
Ilość miejsc: 11 oraz apartament 5cio osobowy
Informacje ogólne


Nowy, ładny dom położony w Zakopanem Kościelisku, około 4 km od Centrum. Obok domu duży ogród z miejscem na wypoczynek i do parkowania samochodów.


Opis obiektu


APARTAMENT 5cio OSOBOWY :

W skład apartamentu wchodzą : pokój dzienny z aneksem kuchennym (zdjęcia powyżej), dwie sypialnie (zdjęcia poniżej) oraz łazienka. Apartament posiada niezależne wejście, będące równocześnie widokowym balkonikiem.

POKOJE GOSCINNE :W budynku znajduja się pokoje 2, 3 i 4 -osobowe drewniane . Pokoje bardzo ładne i słoneczne. Tradycyjne, regionalne budownictwo góralskie.
Do dyspozycji radio i TV, czajnik elektryczny. Część pokoi z balkonami - ładna panorama Tatr.
Miła , domowa atmosfera.

Cennik

Ceny atrakcyjne - ze względu na dużą zmienność prosimy o kontakt telefoniczny.
Budynek posiada bardzo ładną i dużą werandę. Doskonałe miejsce widokowe z możliwością urządzania imprez na świeżym powietrzu.

Wyżywienie

Posiłki można przyrządzać we własnym zakresie - do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.


Komunikacja

Komunikacja BUS, autobus PKS (100m) , transport własny - obiekt usytuowany przy bocznej, spokojnej uliczce. Dobry dojazd samochodem o każdej porze roku.Inne uwagi

Bardzo ładny , estetyczny budynek położony kilka kilometrów od Centrum miasta z dala od zgiełku i hałasu. Miła domowa atmosfera, dobre warunki pobytu oraz ładna panorama Tatr . W pobliżu (200m) wyciśg i szkółka narciarska. Niedaleko sklep spożywczy i pizzeria.
Serdecznie zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.