Pokoje Gościnne
" Truchan"

 

Adres: 34-514 Dzianisz nr. 253
Telefon: (0 18) 20-80-230, 502 413 909
E-mail info@izakopane.pl

Właściciel: Bogumiła Truchan
Ilość miejsc : 5 pokoi

 

Informacje ogólne

     Nowy dom, położony w spokojnej, wiejskiej okolicy w otoczeniu łąk pól i lasów. Około 4 km od Gubałówki i 4 km od wyciągów narciarskich w Witowie. Dobra baza wypadowa do zwiedzania Podhala.

Opis obiektu

        Dysponujemy ładnymi i nowymi pokojami 2 ,4 i 6-8 osobowymi z TV. część pokoi posiada łazienki, część jedną łazienkę na dwa pokoje. ze wspólnymi łaziemkami i z łazienką. Pokoje nasze mają uroczy i niepowtarzalny klimat . ponieważ zbudowane są z drewna i mają wystrój regionalny. Przy domu duży ogród z miejscem na grilla i ognisko.

    

Wyżywienie

      Wyżywienie goście przyrządzają we własnym zakresie. Do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia. Przy większych grupach - możliwość wyżywienia. Do uzgodnienia.


Ceny

Ceny już od 20 zł (latem). Zniżki dla dzieci.


Komunikacja

      Dom położony przy bocznej, spokojnej uliczce na obrzeżach Dzianisza. . Ze względu na stromy podjazd zimą bezwzględnie opony zimowe. Przy domu obszerne miejsce do parkowania samochodów.     

 

Inne

       Dogodna baza wypadowa do wycieczek na Słowację, do Zakopanego (przez Gubałówkę około 10 km. do Centrum !) . Z Dzianisza BUS do Zakopanego.

Zapraszamy !


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych .