Pokoje Gościnne

"Skupień"  


Adres: 34-425 Biały Dunajec, Gliczarów Górny - Stołowe23b
Telefon: (0 18) 20 773 06, 503 550 128

Właściciel: Mieczysław Skupień
Ilość miejsc : 50

 

Informacje ogólne

     Ładny, nowy budynek położony w Gliczarowie Górnym, 20 km od Zakopanego, 4km od Bukowiny Tatrzańskiej pośród łąk i lasów. Wokół dużo zieleni i rozległe tereny do wycieczek pieszych. Nieskrępowana, górska przestrzeń. Idealne miejsce dla wszystkich którzy chcą obcować z urokami Tatrzańskiej Przyrody.


Opis obiektu

 

        Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami oraz oryginalna sala telewizyjna z TV i sala ping-pongowa oraz INTERNET BEZPRZEWODOWY. Pokoje bardzo ładne, widokowe , część z balkonami . Przy domu boisko do piłki nożnej oraz mały plac zabaw dla dzieci oraz salka sportowa. Miejsce na grilla i ognisko.

    

Wyżywienie

      Oferujemy wyżywnienie całodzienne ( 3 posiłki) lub pobyty bez wyżywienia. Do dyspozycji gości aneks kuchenny z wyposażeniem . Polecamy świeże wyroby mleczne !


Ceny

Ceny do uzgodnienia - atrakcyjne. Prosimy o kontakt telefoniczny.


Komunikacja

      Dom położony przy bocznej, spokojnej uliczce w Gliczarowie Górnym. Dojazd dobry o każdej porze roku, jednak w okresie zimowym bezwzględnie wymagane opony zimowe.     

Inne

MAPKA GOOGLE :
Wyœwietl większš mapę

Koordynaty GPS:
49.341059, 20.033408

       Bardzo sympatyczne pokoje gościnne za niewygórowaną cenę - w samym sercu Podhala.

Zapraszamy !


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych .