Pokoje gościnne "Pod Smrekami"
Adres: 34-406 Leśnica, ul. Sądel 21a
Telefon: (18) 26 - 563 77, 669 36 53 40
Ilość miejsc noclegowych : 20
 Widok ogólny

Informacje ogólne

Ładny, stylowy budynek na dużej widokowej działce, w spokojnej wiejskiej okolicy. Przy domu ogrodzony parking (kostka brukowa), miejsce na grilla i placyk zabaw dla dzieci . W pobliżu (300m) przebiega Szlak Papieski - narciarska trasa biegowa z Gliczarowa Górnego do Nowego Targu. 8km. - kompleks wyciągów narciarskich w Białce Tatrzańskiej. !! BASENY GEOTERMALNE - SZAFLARY, BAŃSKA - 4 KM.!!

Opis obiektu

Pokój gościnny

Pokoje 2, 3 i 4-cio osobowe z TV, słoneczne. Część posiada łazienki, część - jedna łazienka na dwa pokoje.
Piękne, nowe meble.

Pokój gościnny
Apartament Apartament
Zdjęcia pokoiWyżywienie

Gościom udostępniamy bardzo ładną i obszerną kuchnię z pełnym wyposażeniem, jadalnię i pokój dzienny z TV i kompletem wypoczynkowym (zdjęcia poniżej). Możliwość wyżywienia - do uzgodnienia.

Sala kominkowa :

Ceny

Ceny zmienne, zależne od sezonu, długości pobytu itp. - zawsze atrakcyjne. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Konto bankowe : 33 8812 0005 0000 0016 9736 0001
BS Nowy TargKomunikacja


Komunikacja PKS, TAXI, transport własny.
1.Jadąc "Zakopianką" skręcamy na "stara drogę" w Szaflarach, następnie za Kościołem w lewo w niewielką dróżkę, którą po przejechaniu około 2 km dojeżdżamy do Leśnicy - Sądel. Dom znajduje się po prawej stronie drogi.
2. Jadąc drogą Nowy Targ - Białka Tatrzańska, skręcamy w prawo do Kobylarzówki, około 2 km przed Białką i jadąc bocznymi drogami po przejechaniu około 4km. docieramy do Leśnicy - Sądel. Dom znajduje się po lewej stronie drogi. Dojazd dobry o każdej porze roku , w zimie niezbędne opony zimowe.


Mapka szkicowa - skala może nie być zachowana.

Zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.