Pokoje gościnne "Perek"


Adres: 34-500 Zakopane, ul. Piłsudskiego 11 b
Telefon: 18 20 - 156 54, 660 561 276
Ilość miejsc noclegowych : 35

Informacje ogólne

Nasz dom położony w ścisłym centrum Zakopanego, zaledwie 100m od Krupówek. Atrakcyja turystyczna, spacerowa okolica. Blisko stąd w rejon Skoczni narciarskich i na liczne górskie szlaki.

Opis obiektu

Pokój gościnny

Do dyspozycji gości pokoje z TV i balkonami, wykończone w drewnie. Przy domu obszerne miejsce parkingowe (zamykana brama) oraz miejsce na grilla.

Apartament
Wyżywienie

Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem. Goście przyrządzają posiłki we własnym zakresie. W pobliżu liczne restauracje , kawiarnie i karczmy góralskie (na Krupówkach).


Apartament

Ceny

Ceny zmienne, zależne od sezonu, długości pobytu itp.: od 30 do 50 PLN (nie dotyczy Swiąt , Sylwestra i długich weekendów) Prosimy o kontakt telefoniczny.

Apartament


Komunikacja

Komunikacja PKS, TAXI, BUS, transport własny - dojazd dobry o każdej porze roku . Budynek położony w Centrum Zakopanego przy szerokiej lecz wyjątkowo spokojnej ulicy.

Zapraszamy !

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.