RegionalnePokoje Gościnne
" Nasza Chałupka "

 

Adres: 34-500 Zakopane , ul. Mraznica 3 d
Telefon: (0 18) 20-171-45, 691 50 97 54
E-mail naszachalupka@ezakopane.pl

Właściciel: Krystyna i Bogdan Pitoń
Ilość miejsc : 14

 

Informacje ogólne

     Góralski dom drewniany położony Pod Reglami w pięknej, zalesionej okolicy, zaledwie 2,4 km od Krupówek. Wokół domu łąki, pola i las. W pobliżu przepływają dwa niewielkie strumyki. Cicha i spokojna okolica. W odległości 100 metrów biegnie ścieżka Pod Reglami - szlak prowadzący do wielu dolin tatrzańskich - między innymi do Doliny Strążyskiej , skoczni narciarskich (Wielka Krokiew), do MałejŁąki i Doliny Kościeliskiej .
Najbliższe szczyty górskie to Giewont i Czerwone Wierchy. Najbliższy wyciąg narciarski (Na Budzowskim Wierchu) - w odległości 800 m.

Opis obiektu

        Dysponujemy pokojami 1, 2 ,3 i 4-ro osobowe ze wspólnymi łaziemkami i z łazienką. Pokoje nasze mają niepowtarzalny klimat, ponieważ zbudowane są z drewna i mają wystrój regionalny. Pokoje z widokiem na Giewont. Przy domu duży ogród z miejscem na grilla i huśtawką ogrodową.

    

Wyżywienie

      Do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia oraz ładna, duża świetlica w stylu góralskim z TV.


Ceny

Ceny już od 25 zł. Zniżki dla dzieci.


Komunikacja

      Dom położony przy bocznej, spokojnej uliczce około 2,4 km. od Krupówek, 600m do Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach . Dojazd samochodem dobry o każdej porze roku. Przy domu ogrodzony, bezpłatny parking. Własny transport BUS - do dyspozycji gości (możliwość zorganizowania wycieczek po Podhalu, np. na spływ Dunajca i na Słowację ).     

 

Inne

       Przywóz gości w dniu przyjazdu i odwóz w dniu wyjazdu z dworca PKS/PKP - gratis ! (po w cześniejszym uzgodnieniu) .

Zapraszamy !

Zobacz też :

UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych .