Willa


ENGLISH VERSION

Nazwa obiektu: Willa "Kurant"
Właściciel: Janina i Jacek Siuty
Adres: 34-500 Zakopane, ul. Brzozowskiego 9a
Telefony:
(0-18) 20 - 612-87, (0-18) 20 - 11-899, 0 601 - 544 134
Fax: (018) 20 - 628-93
Email: kurant@iap.pl
Ilość miejsc: 100


[ Willa


Obiekt składa się z trzech segmentów - dużych domów w stylu góralskim, położonych w turystyczno-reakreacyjnej części miasta, w pobliżu zespołu wyciągów narciarskich Nosal , Koziniec i kolejki na Kasprowy Wierch .
Jest to doskonała baza wypadowa w góry.


Willa "Kurant" posiada 100 miejsc w apartamentach, pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w łóżka podwójne lub pojedyncze. Wszystkie pokoje wyposażone są w radio, naczynia kuchenne i czajnik bezprzewodowy. Częœć pokoi posiada TV SAT, i łóżka podwójne.
[ Pokój gościnny ]
 zegary z kurantem
Dużą atrakcją a zarazem wyróżnikiem Willi jest rodzinna kolekcja zegarów z Kurantem (stąd nazwa Willau), rozbudowywana od kilku pokoleń, a licząca obecnie około 60 sztuk.
Do dyspozycji gości ładna sala kominkowa, sauna, bilard, sala dyskotekowa, ping-pong. Obok budynku znajduje się mały plac zabaw, piaskownica, kominek ogrodowy oraz duży parking, zamykany na noc. Organizowane są ogniska z kapelą góralską, pieczenie barana, kulig i wycieczki na spływ Dunajca, do jaskiń na Słowację i inne inne atrakcje turystyczne.  sala kominkowa
Ceny w okresie sezonu letniego i zimowego.

CENNIK - CENA ZA POKÓJ
Pokój Ilość Nocleg Nocleg + wyżywienie Łazienka
1 osobowy 2 60 - 70 zł TAK
2 osobowy 8 120 - 140 zł TAK
3 osobowy 5 180 - 210 zł TAK
Apartament
(65m2)
1 260 zł - TAKOferujemy wyżywienie willaowe, całodzienne lub częściowe w dowolnych konfiguracjach, dowolne godziny posiłków.

Ceny posiłków:

Normalne 1/2 porcji
Śniadanie 15 zł
Obiad 20 zł
Kolacja 15 zł

Obiadokolacja: 20 zł

Dzieci do lat 3 - gratis.
Dzieci 3 d0 7 lat - 1/2 ceny (nocleg + wyżywienie)Komunikacja BUS,TAXI, transport własny - willa usytuowany przy małej, spokojnej uliczce , około 100m. od drogi głównej, dobry dojazd samochodem o każdej porze roku. Teren wokół obiektu jest ogrodzony, zamykany na noc .
Willa "Kurant" to solidnie i rzetelnie prowadzony obiekt położony w atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego. Można tutaj dobrze wypocząć za umiarkowaną cenę. Zróżnicowanie cen przy ogólnie wysokim standardzie sprawia, że jest to dobra oferta dla szerokiego kręgu Gości.
UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.