Pokoje gościnne "Fryjewicz"


Adres: 34-500 Zakopane, Droga do Walczaków 25a
Telefon: (18) 20-66-558
Właściciel: Krzysztof Fryjewicz
Ilość miejsc noclegowych : 4 pokoje 2 - 4 osoboweWido ogólny
Widok ogólny

Informacje ogólne

Duży, drewniany budynek położone w dzielnicy Zakopane - Skibówki, około 2km. od Centrum, blisko Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Boczna uliczka prowadząca do Ścieżki pod Reglami. Jedna z najbliższych lokalizacji do Giewontu. Niedaleko do Doliny Strążyskiej i MałejŁąki.
Około 1000 - 1500 m. do wyciągów narciarskich Butorowy i Polana Szymoszkowa. Najbliższy wyciąg w odległości około 500 m. (Budzowski Wierch). Ciekawa , spacerowa okolica.

Opis obiektu

 Widok ogólny
Widok pokoju
 Widok pokoju
Widok pokoju

W budynku tradycyjne , drewniane pokoje z "płazów" - duże i słoneczne. W pokojach dywany, szafy i szafki, wykładziny, łóżka pojedyncze i podwójne. Pokoje 2 ,3 i 4-ro osobowe, bez łazienek. W pokojach umywalki. Jeden pokój dwuosobowy posiada łądną werandę. Wszystkie pokoje na jednej kondygnacji , stąd możliwość nieskrępowanego pobytu niewielkich , 10-cio osobowych grup.

Widok pokoju
Pokój goscinny
 Widok pokoju
Pokój goscinny

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie, udostępniamy naczynia kuchenne. Mozliwość wykupienia posiłków w licznych pensjonatach w pobliżu.

Ceny

Ceny zmienne - w zależności od okresu pobytu, ilości osób, itp.


Łazienki wspólne na piętrze.

Komunikacja

Komunikacja PKS, TAXI, transport własny - pensjonat usytuowany około 100m. od drogi głównej .

- Miła domowa atmosfera,
- Miejsce do leżakowania , grilla , ogniskaUWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.