Pokoje gościnne Eleni


Adres: 34-530 Bukowina Tatrzańska
Głodowski Wierch 75
Telefon: (0-18) 20-78-057 ,
698 886 047


Gustowna willa położona w Bukownie Tatrzańskiej , niedaleko Białki i licznych wyciągów narciarskich . Dom znajduje się na ładnej działce o nachyleniu południowym przy bocznej, spokojnej uliczce.


W budynku bardzo ładne i duże , gustownie urządzone pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Część z balkonami . Pokoje wyposażone gustownie i nowocześnie.
Gościom oferujemy 2 lub 3 posiłki - do uzgodnienia. Można je również przyrządzać we własnym zakresie: udostępniamy niewielki aneks kuchenny. Posiłki serwowane są w ładnej jadalni.Ceny do uzgodnienia, atrakcyjne - prosimy o kontakt telefoniczny.Komunikacja

      Komunikacja PKS, TAXI, transport własny - dom jest przy niewielkiej uliczce tuż obok NOWEGO ronra między Bukowiną i Białką Tatrzańską. Dojazd dobry o każdej porze roku. W zimie - zalecane opony zimowe (niewielki podjazd) .


Przy domu miejsce do parkowania samochodów. Możliwość zorganizowania kuligów.


Nowe Pokoje :

Gustowna, atrakcyjna willa położona w spokojnej, wiejskiej okolicy. Około 3 km od wyciągów w Białce Tatrzańskiej .

Zapraszamy !


UWAGA ! Przy kontaktach z Właścicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalność tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacając tym samym adresowaną do Państwa ofertę.