Pokoje gościnne "Cicha Woda"


Adres: 34-511 Kościelisko , ul Sobiczkowa - Bór 59
Telefon: 507 69 61 24 , 505 34 37 11
Ilo¶ć miejsc: pokoje 2 - 4 osobowe

Nowy, ładny dom położony przy spokojnej, spacerowej uliczce, 250 m. od wyciągu narciarskiego Butowory Wierch, 600m od wyciągu SZYMOSZKOWA (obok hotelu Kasprowy). Piękna, widokowa oklica z dala od miejskiego zgiełku. Dogodny dojazd do centrum Zakopanego (około 2,5 km. do Krupówek . Przy domu ogroód oraz obszerne miejsce do parkowania. 80 m - sklep spożywczy. 600m - Sanktuarim Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA SYLWESTRA !


W domu sympatyczne pokoje 2, 3 i 4-ro osobowe z łazienkami i TV , większość posiada balkony. Łóżka podwójne i pojedyncze. Dogodna baza wypadowa na górskie szlaki.


Wyżywienie

Wyżywienie goście przyrządzają we własnym zakresie. Bardzo blisko znajduje się niewielki sklep spożywczy. 700m - cukiernia na Krzeptówkach i Karczmy Regionalne.****************************
Ceny
Ceny atrakcyjne , do uzgodnienia telefonicznie.
Przy domu niewielki ogród . Blisko domu rozległe łąki i pola.


Komunikacja

    Komunikacja BUS,TAXI, transport własny - obiekt usytuowany w okolicy wyciągu narciarskiego Butorowy Wierch" , około 150 m od drogi głównej, przy bocznej, asfaltowej , spokojnej uliczce. Dojazd dobry o każdej porze roku.Uwagi końcowe

Pokoje gościne "Cicha Woda" to atrakcyjna oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i świeże górskie powietrze. Położone na uboczu a jednocześnie blisko wyciągów na Szymoszkowej , Budzowskim Wierchu (500m - dla poczatkujących i średnio zaawansowanych). Dogodne miejsce do długich górskich spacerów , np. przez Krzeptówki , Ścieżkę pod Reglami w stronę doliny Kościeliskiej i Małej Łąki.

Zapraszamy !UWAGA ! Przy kontaktach z Wła¶cicielem obiektu prosimy zaznaczyć, że oferta została znaleziona w Internecie. Jest to bardzo ważne, gdyż stanowi dowód na opłacalno¶ć tego rodzaju reklamy i może przekonać następnych, wzbogacaj±c tym samym adresowan± do Państwa ofertę.